Valik UI/UX disain töid

Kliendid tehtust:

Koostöö Kaisaga sujus suurepäraselt! Olles ise niivõrd lähedalt oma temaatikaga seotud, üle-peakaela asja sees, ei tekkinud mul endal koheselt kodulehe üldist visiooni. Kaisa aitas suunata, noppis mu jutust välja need olulisemad kohad, oskas neid lehel rõhutada, aitas sammukese edasi ja juba hakkasid ka minul pildid jooksma ja kodulehe visuaal selgemaks muutuma. Koduleht sai väga kliendisõbralik, just täpselt täitis ta selle eesmärgi, mida soovisin, tagasiside on olnud ülipositiivne ja toonud koheselt ka juba mõne toreda kliendi. Kaisa on olnud ülimalt kohusetundlik, kiire, professionaalne ja täitnud mu ootused mu esimese ja väga südamelähedase temaatikaga kodulehe valmimisel sajaprotsendiliselt.
"Kaisa on oma suhtluses igati professionaalne, abivalmis ja selgesõnaline. Tööprotsess kulges väga täpse, läbimõeldud plaani alusel - see pakkus meelerahu ja kindlustunnet. Võeti arvesse minu, kui kliendi soove ja ideesid ning samas pakuti välja häid lahendusi, mille peale ise poleks tulnud. Sain endale isikupärase, esteetiliselt nauditava, stiilse ja funktsionaalse kodulehe. Aitüma!"
On olnud rõõm ja tulemus on selle tõestuseks🌟🌟🌟. Meie soojad soovitused professionaalse, loomingulise, organiseeritud lähenemisega Kaisale. Protsess on olnud efektiivne ja vaevata ✨
Koostöö Kaisaga sujus esimesest päevast ja koduleht ning logo said täpselt õiget nägu. Kaisa on väga organiseeritud ja isegi kui talle tekstide saatmine või muude elementide edastamine ootamatult venis, siis tuli ta alati vastu. Kiire töö, äärmiselt sõbralik suhtlus ja paindlikkus ka siis, kui viimasel hetkel oli vaja muudatusi teha või tekkis mõni uus idee.
"Nii koduleht, logo kui muud turundusmaterjalid said väga ägedad just tänu Sinule! Meie senise koostöö kohta on öelda ainult head - olid väga asjalik ja töökas, samas loov ja ideedest tulvil, avatud minu igasugusele tagasisidele ja kommnetaaridele. Samuti aitasid mul mõista disaini- ja digimaailma sellist pool, millest mul seni aimugi polnud. Olid minuga kannatlik ning seletasid põhjalikult kõike, mida vaja. Olid absoluutselt super!!"

Vajad oma projektiga abi või otsid tiimi UI/UX disainerit?

Hakkame pihta!

1
Võta minuga ühendust ja saada mulle ülevaade oma projektist. Mida rohkem infot seda uhkem.

2
Teen sulle pakkumise.
Saadan sulle infot projekti hinna, ajakulu ja protsessi kohta. Kui kõik sobib, asume tööle.

3
Sinu projekt läbib sissetöötatud protsessi ja saavutame koostöös tulemuse, mis on kasutajasõbralik ja selge.