Tsubame-san logo, UI/UX disain ja WP-koduleht

Tsubame-sani asutajal Mirjamil on kogemusi nii giidina, jaapani keele tõlgina kui ka koolitajana, kes viib jaapani huvilistele läbi keele ja kultuuri koolitusi ning välismaalastest Eesti-entusaiastidele Eesti kultuuri ja tavade alaseid kursuseid.

Mirjam vajas oma firmale logo, milles aitasime Kuukukk Disainiga ning kolmekeelset eri sihtgruppidele mõeldud kodulehte, mis jäi minu hooleks.

Card sorting, et aru saada, mis sihtrühmale, mis sisulehed suunatud on

Esimene etapp iga kodulehe või visuaalse identiteedi töö puhul on kliendi jaoks küsimustiku täitmine. Selle käigus selgitame välja kliendi äri “Miks-i?”, konkurendid, tema tugevused ja ootused loodavale disainile, lisaks veel SEO strateegia.Selliste projektide puhul, kus lisaks kodulehele valmib ka logo, proovin disaini osas alati neid ühildada. 

Enne veel kui sain asuda kodulehe struktuuri kallale, viisin läbi card sortingu, et täpselt aru saada, mis sisulehed mis sihtrühma kõnetama peaksid. Sihtrühmi oli keelte järgi kolm, kuid keeltesiseselt tuli ette ka veel omakorda eraldi sihtrühmadeks jagunemist.

Järgmiseks asusin kodulehe SEO strateegia ja struktuuri kallale ning selle järel esilehe disain juurde, millel põhineb ka kogu ülejäänud kodulehe kujundus. 

Esilehe disaini kinnitamise järel liikusin edasi WordPressi ja ehitasin kogu lehe seal üles. 

Kodulehe tegemise lõpetab alati kiiruse ja responsive disaini kontrollimine ja seadistamine ning kliendikoolitus.

Esilehe disain

"Nii koduleht, logo kui muud turundusmaterjalid said väga ägedad just tänu Sinule! Meie senise koostöö kohta on öelda ainult head - olid väga asjalik ja töökas, samas loov ja ideedest tulvil, avatud minu igasugusele tagasisidele ja kommnetaaridele. Samuti aitasid mul mõista disaini- ja digimaailma sellist pool, millest mul seni aimugi polnud. Olid minuga kannatlik ning seletasid põhjalikult kõike, mida vaja. Olid absoluutselt super!!"

Tsubame-san logo.
Tsubame tähendab jaapani keeles pääsukest. Need linnud reisivad palju, tutvustavad Eestit välismaal, oskavad mitmeid keeli, toovad infot teistest kultuuridest ja on samal ajal üdini eestlaslikud.

Vajad oma projektiga abi või otsid tiimi UI/UX disainerit?

Hakkame pihta!

1
Võta minuga ühendust ja saada mulle ülevaade oma projektist. Mida rohkem infot seda uhkem.

2
Teen sulle pakkumise.
Saadan sulle infot projekti hinna, ajakulu ja protsessi kohta. Kui kõik sobib, asume tööle.

3
Sinu projekt läbib sissetöötatud protsessi ja saavutame koostöös tulemuse, mis on kasutajasõbralik ja selge.