Stone Growth Agency logo, UI/UX disain + WP koduleht

UI/UX disain+ WordPress koduleht
Logo disain

Turundusagentuur Stone Growth Agency aitab  äridel sotsiaalmeedias silma paista, saata e-kirju, mis õhutavad tegudele ning luua turunduskampaaniaid, mis toovad tulemusi. Stone Growth Agency tegi läbi nime muutuse ning seoses sellega kerkis esile  vajadus professionaalsema logo ja veebilehe + e-poe järele. Tulin neile siinkohal appi.

Stone asutaja Saskia missiooniks on pakkuda 
“vahuvaba” turundusteenust. Kodulehel sai kõik nende tugevused ning teenused selgelt välja toodud, selleks et potensiaalsel kliendil oleks kergem Stone kasuks otsustada.

Kodulehe moodboard+ logo esitlus

Esimene etapp iga kodulehe või visuaalse identiteedi töö puhul on kliendi jaoks küsimustiku täitmine. Selle käigus selgitame välja kliendi äri “Miks-i?”, konkurendid, tema tugevused ja ootused loodavale disainile, lisaks veel SEO strateegia. Selliste projektide puhul, kus lisaks kodulehele valmib ka logo, proovin disaini osas alati neid ühildada. Ka Stone puhul oli esimeseks visuaaliks, mida Saskiale esitlesin logo + kodulehe moodboard. Seda selleks, et välja selgitada, kas minu poolt pakutud suund kliendile sobib. Tegimegi selle põhjal nii logos kui tüpograafia osas väikesed muudatused ning seejärel sai logofailid ja suunised edaspidiste turundusmaterjalide loomiseks juba Saskia poole teele saata.

Järgmiseks asusin kodulehe SEO strateegia ja struktuuri kallale. Kuna koduleht on kahes keeles, siis viisin märksõna otsingu läbi samuti nii inglise kui ka eesti keeles.

Seejärel valmis juba esilehe disain, millel põhineb ka kogu ülejäänud kodulehe kujundus. 

Esilehe disaini kinnitamise järel liikusingi juba edasi WordPressi ja ehitasin kogu lehe seal üles. 

Kodulehe tegemise lõpetab alati kiiruse ja responsive disaini kontrollimine ja seadistamine ning kliendikoolitus.

Esilehe disain

"Koostöö Kaisaga sujus esimesest päevast ja koduleht ning logo said täpselt õiget nägu. Kaisa on väga organiseeritud ja isegi kui talle tekstide saatmine või muude elementide edastamine ootamatult venis, siis tuli ta alati vastu. Kiire töö, äärmiselt sõbralik suhtlus ja paindlikkus ka siis, kui viimasel hetkel oli vaja muudatusi teha või tekkis mõni uus idee. "

Meist leht

Vajad oma projektiga abi või otsid tiimi UI/UX disainerit?

Hakkame pihta!

1
Võta minuga ühendust ja saada mulle ülevaade oma projektist. Mida rohkem infot seda uhkem.

2
Teen sulle pakkumise.
Saadan sulle infot projekti hinna, ajakulu ja protsessi kohta. Kui kõik sobib, asume tööle.

3
Sinu projekt läbib sissetöötatud protsessi ja saavutame koostöös tulemuse, mis on kasutajasõbralik ja selge.