Nutrition Therapy by Diana veebidisain+WordPress koduleht

UI/UX disain+ WordPress koduleht
Logo disain

Toitumisnõustaja ja toitumisterapeut Diana on põhjalik ja töökas oma ala asjatundja. Tema missiooniks on aidata nii suurtel kui väikestel inimestel tervislikult toituda ja olla seeläbi terve ning tegus.
Dianal oli vaja lisaks kodulehele ka logo ning turundusmaterjalide disaini. Tulime Kuukukk Disainiga ka nende loomisel appi.

Kodulehe wireframe-id. Siin juba tekstiga.

Esimeseks etapiks Diana kodulehe juures oli SEO strateegia paika panek, et üldse teada, mis märksõnasid on mõtet kodulehel kasutada ning mis lehekülgedele need vastata võiks. 

Kui see tehtud, oli järgmiseks paika vaja panna kogu lehekülje loogika ning klienditeekonnad. Sellises mahus töö jaoks tundus kõige mõistlikum wireframe-ide tegemine peamistele lehtedele, esialgu “lorem ipsum” asendustekstidega ja tekstide lisandudes juba ka päris tekstidega.

Kui lehekülgede struktuur sai Dianaga kooskõlastatud, sain asuda kogu disainiosa kallale. Püüan selliste tööde puhul alati lähtuda visuaalselt tervikust, ehk siis ka kliendile loodav logo peab haakuma kodulehe visuaali ja tüpograafilise- ning värvilahendusega ja seda ka vastupidi. 

Kodulehe disainisuuna aluseks on alati esilehe disain. Kui saame selle tellijaga kooskõlastatud, siis järgneb sealt edasi juba ka kõigi teiste sisulehtede disainimine ning WordPressi valamine.

Wireframe-ist on saanud päris kodulehe avaleht.

Aitäh hea koostöö ja abivalmiduse eest! Koduleht sai särtsakas ning annab hästi edasi minu põhiväärtusi!

Detailid

Logovariandid ja kujunduselemendid

Minust lehel on välja toodud Diana tugevused, läbitud koolitused, tema missioon ning koostööpartnerid. Et klient pääseks kohe ligi ka Diana poolt pakutavatele teenustele, on ka teenuste lühikirjeldused ja viited teenustelehele minust lehel välja toodud.

Vajad oma projektiga abi või otsid tiimi UI/UX disainerit?

Hakkame pihta!

1
Võta minuga ühendust ja saada mulle ülevaade oma projektist. Mida rohkem infot seda uhkem.

2
Teen sulle pakkumise.
Saadan sulle infot projekti hinna, ajakulu ja protsessi kohta. Kui kõik sobib, asume tööle.

3
Sinu projekt läbib sissetöötatud protsessi ja saavutame koostöös tulemuse, mis on kasutajasõbralik ja selge.